logo    Obklady z kamene     

Produkty

 

Křemenec zlatohnědý - panel (18x35cm)

Přírodní kámen s extrémní tvrdostí hodící se do interiérů i exteriérů např. jako obložení stěn, schodišť, krbů, bazénů a podobně. Díky své tvrdosti je prakticky nezničitelný. Odolává přírodním poměrům celá desetiletí. Tento obklad vám nabízíme jako panel mající tvar písmene Z který je slepen z jednotlivých ručně opracovaných kamenů pryskyřicí a je (pro lepší přilnavost při lepení) podlepen síťkou .Tyto panely se přikládají těsně na sebe - odpadá časově náročné spárování. Rozměr: 18 x 35 cm, síla 1-2,5 cm.

Křemenec Béžovosvětlý - panel (36x10cm)

 

Křemenec šedý - panel (18x35cm)

 

Novinka - Tento typ obkladu je světle šedou variací křemence. Tmavší odstín šedé dosáhneme následnou impregnací obkladu. Je využitelný nejen v interiéru, ale i v exteriéru. Obklad nabízíme v Rozměru: 35 x 18 cm.

 


Křemenec červený - panel (18x35cm)

 

 

 

 

Břidlice hnědá - panel (60x15cm)

Tento obklad z hnědé břidlice, slepený z jednotlivých proužků do panelu o velikosti 60 x 15 cm vytváří díky různorodé šířce těchto proužků (od 2 až do 4 cm) velmi dekorativní - plastický efekt (viz naše galerie) . Můžeme s ním pracovat jak v interiéru, tak v exteriéru. Panely se lepí flexibilním lepidlem, přikládají se těsně vedle sebe - nespárují se.

 

Black slate - panel (18x35cm)

_______________________
 
Břidlice Multicolor - panel (36x10cm)

Břidlice Multicolor - panel (18x35cm)

________________________

Green slate - panel (18x35cm)


Tyto obklady  z břidlice jsou již slepeny kvalitní pryskyřicí do panelu písmene Z. I tyto obklady se lepí běžným flexibilním lepidlem. Díky snadné manipulaci si je dokáže zručný kutil nalepit sám. Rozměr: 18 x 35 cm, síla 1-2,5 cm.

 

Kvarcit white - Křemenec bílý - panel (60x15cm)

 

Křemenec bílý, hodící se díky své sněhobílé barvě zejména do moderních staveb. Rozměry: 60x15 cm síla: 1.5 - 3 cm.

 

Pískovec duha - panel 15x60 cm

 

 

 

Černá břidlice - obklad, dlažba 60x30 cm

  

 

 

 

 

OTQzZj